Praca

27-02-2016

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Rozwiń
Zwiń

Opis stanowiska:
- Utrzymanie pozytywnych relacji i aktywna sprzedaż do dotychczasowych partnerów handlowych
- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
- Realizacja celów sprzedażowych
- Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:
- Minimum rocznego doświadczenia zawodowego w sprzedaży, popartego sukcesami
- Odpowiedzialności oraz samodzielności w działaniu
- Kreatywności, umiejętności pracy w zespole
- Umiejętności negocjacyjnych i handlowych
- Dyspozycyjności
- Komunikatywności w kontaktach personalnych
- Praktycznej znajomości rynku wód i napojów
- Gotowości do założenia działalności gospodarczej lub jej prowadzenie
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,w prężnym i ambitnym zespole
- Możliwości zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres rekrutacja@sok-pol.pl z dopiskiem w temacie "PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997
r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

27-02-2016

KIEROWCA KAT.C

Rozwiń
Zwiń

Poszukujemy doświadczonych kierowców posiadających prawo jazdy kat.C.

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres rekrutacja@sok-pol.pl z dopiskiem w temacie "KIEROWCA KAT.C".
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zamknij