O nas

SOK-POL II - specjalista w dystrybucji produktów czołowych producentów z branży wód i napoi od wielu lat. Orientacja na potrzebny obecnych i potencjalnych klientów, chęć rozwoju są niepodważalnymi argumentami dla ciągłego poszerzania bazy oferowanych artykułów spożywczych. Atrakcyjna asortymentowo i cenowo oferta, wysoka jakość świadczonych usług, czas realizacji zamówień, bezpośredni kontakt z przypisanym doradcą handlowym są atutami przeważającymi na naszą korzyść. 

Dzięki Państwa zaufaniu ciągle udaje nam się ugruntowywać naszą pozycje na rynku a także inwestować. Staramy się lokować kapitał zarówno w naszej kadrze jak i nieruchomościach i wyposażeniu, co według nas przekłada się na jakość i szybkośc obsługi. 

Jak większość rodzinnych firm, zaczynaliśmy od wynajmowania małych powierzchni magazynowych i skromnego taboru samochodowego. Dzięki wyteżonej pracy całej załogi z czasem osiągane efekty, przełożyły się na inwestycje. W ostatnim okresie udało nam się powiększyć swoją bazę o nowo wybudowaną część, która otworzyła przed nami nowe możliwości i pozwoliła świadczyć usługi na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że dzięki temu kolejny raz jakość i efektywność naszego działania, potwierdzona zostanie przez "PULS BIZNESU", który w latach 2008, 2009 i 2011 uhonorawał nas tytułem GAZELI BIZNESU.

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij